Atrybuty specyficzne dla branży
| Styl projektowania | Tradycyjny |
Inne atrybuty
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Typ | Patelnie |
| Odpowiedni piec | Ogólne zastosowanie kuchenki gazowej i indukcyjnej |
| Typ woka | Nieprzywierający |
| Rodzaj osłony garnka | Bez pokrywy garnka |
| Średnica | 20-28cm |
| Typ patelni | Patelnie i patelnie |
| Rodzaj metalu | Aluminium |
| Nazwa marki | Leerpana |
| Numer modelu | 111 |
| Nazwa produktu | Patelnia |
| Stosowanie | Gotowanie jedzenia |
| Styl | Nowoczesny |
| Uchwyt | Bakelitowy uchwyt w stylu drewnianym |
| Aplikacja | Kuchnia |
| Kolor | Jako obraz |
| Pokrywa | Nic |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Rozmiar | 20-28cm |
Możliwość zaopatrzenia
| Możliwość zaopatrzenia | 100000 sztuk / sztuk na miesiąc |
| przedmiot | wartość |
| Typ | Patelnie |
| Odpowiedni piec | Ogólne zastosowanie kuchenki gazowej i indukcyjnej |
| Typ woka | Nieprzywierający |
| Rodzaj osłony garnka | Bez pokrywy garnka |
| Średnica | 20-28cm |
| Styl projektowania | Tradycyjny |
| Typ patelni | Patelnie i patelnie |
| Rodzaj metalu | Aluminium |
| Funkcja | Zrównoważony |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki |
|
| Numer modelu |
|
| Nazwa produktu | Patelnia |
| Stosowanie | Gotowanie jedzenia |
| Styl | Nowoczesny |
| Uchwyt | Bakelitowy uchwyt w stylu drewnianym |
| Aplikacja | Kuchnia |
| Kolor | Jako obraz |
| Pokrywa | Nic |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Rozmiar | 20-28cm |

Firma Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. została założona w 2022 roku, czyli prawie ostatnim roku pandemii COVID-19. Trzymamy się pierwotnego dążenia „wykonania patelni z powłoką nieprzywierającą”.
Leer produkuje wszelkiego rodzaju patelnie dla naszych klientów, zarówno za pośrednictwem OEM, jak i ODM na całym świecie. Oferujemy również naszym klientom możliwość współpracy od podstaw z naszymi inżynierami przy projektowaniu naczyń kuchennych, które są naprawdę dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze przybory kuchenne i przybory kuchenne są projektowane i produkowane w naszym zakładzie o powierzchni 150 000 stóp kwadratowych, który znajduje się w Cixi City w prowincji Zhejiang w Chinach.
Jak długo gotować spaghetti: bezpośrednia odpowiedź Większość suszonego spaghetti bierze 8 do 12 minut gotować we wrzące...
Zobacz więcejKrótka odpowiedź: jak czyścić ceramiczne naczynia kuchenne, nie niszcząc ich Naczynia ceramiczne należy czyścić ciepłą wodą, kilkom...
Zobacz więcejNajlepsze Naczynia kuchenne z powłoką nieprzywierającą za pieniądze: nasze najpopularniejsze Jeśli chcesz...
Zobacz więcejNajlepsze Naczynia kuchenne z powłoką nieprzywierającą Marki już teraz Jeśli chcesz prostej odpowiedzi: ...
Zobacz więcej