Inne atrybuty
| Typ patelni | Patelnie i patelnie grillowe |
| Tworzywo | Ceramiczny |
| Rodzaj metalu | Odlew aluminiowy |
| Odpowiedni piec | Ogólne zastosowanie kuchenki gazowej i indukcyjnej |
| Rodzaj osłony garnka | Bez pokrywy garnka |
| Pojemność | <1L |
| Nazwa produktu | patelnia grillowa |
| pokrętło | gałka bakelitowa |
| spód | indukcyjna z wytłoczonym logo |
| Powłoka wewnętrzna | Wysokiej jakości PTFE, BEZ PFOA |
| Zewnętrzny | Powłoka odporna na ciepło PTFE |
| Grubość | 1,8–4,5 mm |
| Certyfikat fabryczny | TUV, BV, LFGB, ISO, BSCI |
| MOQ | 800szt |
| Logo | Dostosowane logo dopuszczalne |
Pakowanie i dostawa
| Szczegóły opakowania | kolorowe pudełko kartonowe |
| Jednostki sprzedaży: | Pojedynczy przedmiot |
| Rozmiar pojedynczego opakowania: | 55X55X55cm |
| Pojedyncza masa brutto: | 5.000 kg |
Możliwość zaopatrzenia
| Możliwość zaopatrzenia | 150000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Przedmiot | Wartość |
| Typ patelni | Patelnie i patelnie grillowe |
| Tworzywo | Metal |
| Rodzaj metalu | Odlew aluminiowy |
| Odpowiedni piec | Ogólne zastosowanie kuchenki gazowej i indukcyjnej |
| Rodzaj osłony garnka | Bez pokrywy garnka |
| Pojemność | <1L |
| Numer modelu | 111 |
| Nazwa produktu | patelnia grillowa |
| pokrętło | gałka bakelitowa |
| spód | indukcyjna z wytłoczonym logo |
| Powłoka wewnętrzna | Wysokiej jakości PTFE, BEZ PFOA |
| Zewnętrzny | Powłoka odporna na ciepło PTFE |
| Grubość | 1,8–4,5 mm |
| Certyfikat fabryczny | TUV, BV, LFGB, ISO, BSCI |
| MOQ | 800szt |
| Logo | Dostosowane logo Dopuszczalne |

Firma Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. została założona w 2022 roku, czyli prawie ostatnim roku pandemii COVID-19. Trzymamy się pierwotnego dążenia „wykonania patelni z powłoką nieprzywierającą”.
Leer produkuje wszelkiego rodzaju patelnie dla naszych klientów, zarówno za pośrednictwem OEM, jak i ODM na całym świecie. Oferujemy również naszym klientom możliwość współpracy od podstaw z naszymi inżynierami przy projektowaniu naczyń kuchennych, które są naprawdę dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze przybory kuchenne i przybory kuchenne są projektowane i produkowane w naszym zakładzie o powierzchni 150 000 stóp kwadratowych, który znajduje się w Cixi City w prowincji Zhejiang w Chinach.
Jak długo gotować spaghetti: bezpośrednia odpowiedź Większość suszonego spaghetti bierze 8 do 12 minut gotować we wrzące...
Zobacz więcejKrótka odpowiedź: jak czyścić ceramiczne naczynia kuchenne, nie niszcząc ich Naczynia ceramiczne należy czyścić ciepłą wodą, kilkom...
Zobacz więcejNajlepsze Naczynia kuchenne z powłoką nieprzywierającą za pieniądze: nasze najpopularniejsze Jeśli chcesz...
Zobacz więcejNajlepsze Naczynia kuchenne z powłoką nieprzywierającą Marki już teraz Jeśli chcesz prostej odpowiedzi: ...
Zobacz więcej