Atrybuty specyficzne dla branży
| Styl projektowania | Tradycyjny |
| Funkcja | Zrównoważony |
Inne atrybuty
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Typ | Patelnie |
| Odpowiedni piec | Ogólne zastosowanie kuchenki gazowej i indukcyjnej |
| Typ woka | Nieprzywierający |
| Rodzaj osłony garnka | Bez pokrywy garnka |
| Średnica | 26cm |
| Typ patelni | Patelnie i patelnie |
| Rodzaj metalu | Aluminium |
| Orzecznictwo | EWG |
| Nazwa produktu | Smażyć patelnię |
| Stosowanie | Gotowanie jedzenia |
| Styl | Nowoczesny |
| Aplikacja | Kuchnia |
| Kolor | Jak na zdjęciu |
| Pokrywa | Szklana pokrywka |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Rozmiar | Jak na zdjęciu |
Pakowanie i dostawa
| Port | Ningbo LUB Szanghaj |
| Jednostki sprzedaży: | Pojedynczy przedmiot |
| Rozmiar pojedynczego opakowania: | 30X30X30cm |
| Pojedyncza masa brutto: | 3.000 kg |
Możliwość zaopatrzenia
| Możliwość zaopatrzenia | 10000 sztuk / sztuk dziennie |
| Przedmiot | Wartość |
| Typ | Patelnie |
| Odpowiedni piec | Ogólne zastosowanie kuchenki gazowej i indukcyjnej |
| Typ woka | Nieprzywierający |
| Rodzaj osłony garnka | Bez pokrywy garnka |
| Średnica | 26cm |
| Styl projektowania | Tradycyjny |
| Typ patelni | Patelnie i patelnie |
| Rodzaj metalu | Aluminium |
| Orzecznictwo | EWG |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki |
|
| Numer modelu |
|
| Nazwa produktu | Patelnia ze szklaną pokrywką |
| Stosowanie | Gotowanie jedzenia |
| Styl | Nowoczesny |
| Aplikacja | Kuchnia |
| Kolor | Jak na zdjęciu |
| Pokrywa | Szklana pokrywka |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Rozmiar | Jak na zdjęciu |

Firma Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. została założona w 2022 roku, czyli prawie ostatnim roku pandemii COVID-19. Trzymamy się pierwotnego dążenia „wykonania patelni z powłoką nieprzywierającą”.
Leer produkuje wszelkiego rodzaju patelnie dla naszych klientów, zarówno za pośrednictwem OEM, jak i ODM na całym świecie. Oferujemy również naszym klientom możliwość współpracy od podstaw z naszymi inżynierami przy projektowaniu naczyń kuchennych, które są naprawdę dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze przybory kuchenne i przybory kuchenne są projektowane i produkowane w naszym zakładzie o powierzchni 150 000 stóp kwadratowych, który znajduje się w Cixi City w prowincji Zhejiang w Chinach.
Mieści się standardowa forma do pieczenia o wymiarach 9 x 13 cali około 3 litrów lub 12 szklanek płynu gdy jest wypełniony po brzegi....
Zobacz więcejSzybka odpowiedź: jak mierzy się rozmiar patelni Smażyć patelnię rozmiar mierzy się w poprzek górnego ...
Zobacz więcejJak długo gotować makaron spaghetti: bezpośrednia odpowiedź Standardowy suszony makaron spaghetti 8 do 12 minut gotować ...
Zobacz więcejKrótka odpowiedź: jak przyprawić patelnię ze stali węglowej Aby sezonować patelnię ze stali węglowej Wykonane w, należy zmyć ochron...
Zobacz więcej